Barut Arum, Turecko, Turecká riviéra, Side, 14.9.2017, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 58201190

Barut Arum

Turecko » Turecká riviéra » Side

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Barut Arum

Termín:

14.9.2017 - 20.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

7 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


752 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Hotel
Hotel Barut Arum
Prehľad
POLOHA: 

Priamo na slávnej plážovej promenády a rozsiahle piesočné pláže Side, do centra mesta Side je cca 3 km. Taxis a autobusové spojenie. VYBAVENIE: 

Tento komfortný hotel sa skladá z 5-podlaží hlavnej budovy (s výťahom) a niekoľkými troj- až štvorpodlažných blokoch (bez výťahu) a je obklopený upravenými záhradami s celkovým počtom 328 izieb. K vybaveniu patrí elegantný lobby, Wi-Fi a internetový kútik zdarma, hlavnú reštauráciu s terasou, 3 à la carte reštaurácie, obchody, kaderníctvo, a moderné kúpeľné a wellness centrum. V rozsiahlych záhradách so stredomorskými kvetmi a stromami nájdete slnečná terasa, snack bar pri bazéne a bazén s tobogánmi (po hodinách). Pri bazéne a na pláži sú lehátka, slnečníky, Matrace a uteráky k dispozícii zdarma. Na pláži je navyše plážový bar. IZBY: 

Elegantný a zariadený v modernom štýle dvojlôžkových izbách sú asi 33 m2 vo veľkosti a sa nachádza v hlavnej budove, máte sprchovací kút, WC, sušič vlasov, župan a papuče, satelitný TV s hudobnými kanálmi, WiFi, minibar, trezor, klimatizácia (na hodinu, centrálne riadené), telefón, kávy a čaju a balkón na pozemné strane (DR/DA). Voliteľne s bočným výhľadom na more (DZQ/DAQ) rezervovaný. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Rodinné izby sú ca.47 m2, sú vybavené podobne, a prísť s 2 spálne so spojovacími dverami (FV2/FV3). Rodinný pokoj typu Deluxe sú ca.47 m2, ste v záhrade a tiež sa skladajú z 2 spální. 

Šport Voľnočasové aktivity: 

Tenisový kurt tvrdá, svetlomety pre tenisový kurt a prenájom tenisových rakiet a loptičiek (GEG na FEL HP.), stolný tenis, mini-golf a fitness centrá; denná športy a hry s animačným tímom, večerné show a živá hudba. Príplatok: aplikácie v kúpeľoch a wellness centrum a vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov. Deti: 

Detské ihrisko, samostatný detský bazén, mini klub 4-12 rokov, mini disko, detské menu na raňajky-obedy a večere, vysoké stoličky k dostupnosti a Bary-hviezda koncept pre malé deti 0 - 3 roky. 

STRAVOVANIE: 

Polpenzia 

Raňajky a večere v Buffetform- ULTRA ALL INCLUSIVE 

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, popoludňajšia hodina s kávou/čaj a pečivo, polnočné občerstvenie a Eisstunde/polievky. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, rovnako ako niektoré importované nápoje po celý deň, minibar na izbe je zásobený denne s vodou a nealkoholických nápojov.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK