Botanik Exclusive Lara, Turecko, Turecká riviéra, Antalya, Lara, 14.9.2017, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 57957267

Botanik Exclusive Lara

Turecko » Turecká riviéra » Antalya » Lara

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Botanik Exclusive Lara

Termín:

14.9.2017 - 20.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

7 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


778 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Hotel
Hotel Botanik Exclusive Lara
Hotelový slogan
Luxusný hotel ležiaci na prekrásnej piesočnatej pláži Lara Beach
Prehľad
Poloha:

Nachádza sa blízko mesta Lara, priamo na piesočnatej pláži s modrou vlajkou Od letiska v Antalyi je hotel vzdialený 8 km, nákupné centrum je vzdialené 5 km.Popis:

Luxusný hotel je tvorený hlavnou 5 - poschodovou budovou a vilkami s 534 izbami, hlavnou reštauráciou, 9 barmi, 3 a’la carte reštauráciami. 3 vonkajšie bazény, kino, mini klub, SPA centrum, salón krásy, kozmetický salón, stolný tenis, tenis, fitnes, nákupná arkáda, lekár, Wi-Fi v lobby zadarmo, konferenčná miestnosť, vnútorný bazén, aquapark. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú pri bazéne a na pláži zdarma.Ubytovanie:

Štandardné izby v hlavnej budove majú výhľad na more alebo na záhradu, balkón, Wi-Fi, rádio, Sat.TV, telefón, trezor, mini bar, AC, kúpeľňu so sprchou a WC, fénom.Šport:

Bez poplatku môžete využiť animácie, tenisové kurty, tenisové rakety, basketbal, plážový volejbal, aerobik, vodnú gymnastiku, fitnes, vodný bicykel, šach. Za poplatok je večerné osvetlenie tenisových kurtov, tenisové kurzy, vodné športy, potápanie, bowling, futbalové ihrisko, jeho osvetlenie a tréning, kurzy surfovania, motorové vodné športy, herňa, požičovňa horských bicyklov. Hotel ponúka množstvo príležitostí na aktívny oddych a športové vyžitie. Zdarma využite jacuzzi a vnútorný bazén, saunu, turecké kúpele, parný kúpeľ, relaxačné miestnosti. Za poplatok sú masáže, SPA a Beauty centrum.Deti:

Bez poplatku je detský klub, animácie, detský bazén, detské ihrisko, detská stolička, detské menu v reštaurácii. Babysitting a kočík je za poplatok. Hotel svojimi službami poskytne kvalitný oddych aj svojim najmenším hosťom.Izby
Ubytovanie - Štandardná izba (530): balkón, AC, TV-SAT, telefón, trezor, mini bar zdarma, kúpeľňa/WC, fén
Šport
Šport a zábava - Zdarma: animácie, tenis, futbal, aerobik, joga, step, vodná gymnastiku, fitnes, lukostreľba, šípky, boccia, diskotéka, kino - Za poplatok: tenisové kurzy a vybavenie, vodné športy, bowling, futbalové ihrisko, motorové vodné športy. - SPA & Wellness - Zdarma: sauna, turecké kúpele, jacuzzi - Za poplatok: SPA centrum, masáže, centrum krásy a kaderníctvo, manikúra, pedikúra
Pre deti
Pre deti - detský klub (4-12 rokov), animácie, ihrisko, aquapark, rôzne kurzy pre deti, detské kino - Za poplatok: babysitting, kočík
Stravovanie
Stravovanie - hlavná reštaurácia (turecká a medzinárodná kuchyňa), 3 a’la carte reštaurácie (turecká, ázijská, talianska), kaviareň, lobby bar, 2 x beach bar, 3 x pool bar, disco bar, 2 x snack bar - Koncept Ultra All Inclusive 24 hodín.: - raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere a neskoré večere formou otvoreného bufetu - snacky počas dňa, čaj / kava a zákusky, lokálne a niektoré importované alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlina - importované alkoholické nápoje, fľaškové nápoje a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok - podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK