Vyhľadávanie zájazdov
Botanik Exclusive Lara - Turecko - Turecká riviéra - Antalya - Lara

Botanik Exclusive Lara

Turecko » Turecká riviéra » Antalya » Lara

, Hotel starstarstarstarstar



Botanik Exclusive Lara

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:

Dnes Počasí v Lara - transparent 29°C


Hotel
Hotel Botanik Exclusive Lara
Hotelový slogan
Luxusný hotel ležiaci na prekrásnej piesočnatej pláži Lara Beach
Prehľad
Poloha:

Nachádza sa blízko mesta Lara, priamo na piesočnatej pláži s modrou vlajkou Od letiska v Antalyi je hotel vzdialený 8 km, nákupné centrum je vzdialené 5 km.



Popis:

Luxusný hotel je tvorený hlavnou 5 - poschodovou budovou a vilkami s 534 izbami, hlavnou reštauráciou, 9 barmi, 3 a’la carte reštauráciami. 3 vonkajšie bazény, kino, mini klub, SPA centrum, salón krásy, kozmetický salón, stolný tenis, tenis, fitnes, nákupná arkáda, lekár, Wi-Fi v lobby zadarmo, konferenčná miestnosť, vnútorný bazén, aquapark. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú pri bazéne a na pláži zdarma.



Ubytovanie:

Štandardné izby v hlavnej budove majú výhľad na more alebo na záhradu, balkón, Wi-Fi, rádio, Sat.TV, telefón, trezor, mini bar, AC, kúpeľňu so sprchou a WC, fénom.



Šport:

Bez poplatku môžete využiť animácie, tenisové kurty, tenisové rakety, basketbal, plážový volejbal, aerobik, vodnú gymnastiku, fitnes, vodný bicykel, šach. Za poplatok je večerné osvetlenie tenisových kurtov, tenisové kurzy, vodné športy, potápanie, bowling, futbalové ihrisko, jeho osvetlenie a tréning, kurzy surfovania, motorové vodné športy, herňa, požičovňa horských bicyklov. Hotel ponúka množstvo príležitostí na aktívny oddych a športové vyžitie. Zdarma využite jacuzzi a vnútorný bazén, saunu, turecké kúpele, parný kúpeľ, relaxačné miestnosti. Za poplatok sú masáže, SPA a Beauty centrum.



Deti:

Bez poplatku je detský klub, animácie, detský bazén, detské ihrisko, detská stolička, detské menu v reštaurácii. Babysitting a kočík je za poplatok. Hotel svojimi službami poskytne kvalitný oddych aj svojim najmenším hosťom.







Izby
Ubytovanie - Štandardná izba (530): balkón, AC, TV-SAT, telefón, trezor, mini bar zdarma, kúpeľňa/WC, fén
Šport
Šport a zábava - Zdarma: animácie, tenis, futbal, aerobik, joga, step, vodná gymnastiku, fitnes, lukostreľba, šípky, boccia, diskotéka, kino - Za poplatok: tenisové kurzy a vybavenie, vodné športy, bowling, futbalové ihrisko, motorové vodné športy. - SPA & Wellness - Zdarma: sauna, turecké kúpele, jacuzzi - Za poplatok: SPA centrum, masáže, centrum krásy a kaderníctvo, manikúra, pedikúra
Pre deti
Pre deti - detský klub (4-12 rokov), animácie, ihrisko, aquapark, rôzne kurzy pre deti, detské kino - Za poplatok: babysitting, kočík
Stravovanie
Stravovanie - hlavná reštaurácia (turecká a medzinárodná kuchyňa), 3 a’la carte reštaurácie (turecká, ázijská, talianska), kaviareň, lobby bar, 2 x beach bar, 3 x pool bar, disco bar, 2 x snack bar - Koncept Ultra All Inclusive 24 hodín.: - raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere a neskoré večere formou otvoreného bufetu - snacky počas dňa, čaj / kava a zákusky, lokálne a niektoré importované alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlina - importované alkoholické nápoje, fľaškové nápoje a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok - podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.