Vyhľadávanie zájazdov
Hotel Izvir - Slovinsko

Hotel Izvir

Slovinsko

Radenci, Hotel starstarstarstarHotel Izvir

Počet termínov:

9 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia

Doprava:

vlastná -

Počasie:Poloha
moderne vybavený hotelový komplex, ktorý sa nachádza v centre kúpeľného mesta Radenci uprostred zeleného parku.
Vybavenie
reštaurácia, kaviareň, kozmetický a kadernícky salón, suveníry, kongresová sála, bar, café bar, parkovisko.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby, so sprchou alebo vaňou a WC, SAT TV, telefónom, trezorom, minibarom, fénom, niektoré s možnosťou prístelky. Väčšina izieb má francúzské okno.
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu.
Šport
liečebné a relaxačné centrum ,,Tri srdcia" - plavecký bazén s vyhrievanou vodou do 29° C, vnútorný aj vonkajší termálny bazén s teplotou medzi 33 a 34 °C, vnútorný bazén s teplými gejzírmi, bazénik so studenou vodou a 6 rôzných saun a solárií. Jeho celková rozloha je 1 460 m2. Tri nové wellness salóny (salón Ajurvéda, salón beauty a salón Ston&Concerto).
Doplňujúce informácie
prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./pobyt a miestny poplatok - cca 1,27 EUR/os./deň - podľa miestnej vyhlášky, platí sa na mieste.
Zľavy
Dieťa do 6 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO, dieťa od 6 do 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - zľava 50 %, dieťa od 12 do 15 rokov na prístelke s 2 dospelými - zľava 30 %, osoba od 15 rokov na prístelke - zľava 10 %, dieťa do 6 rokov na základnom lôžku - zľava 50 %, dieťa od 6 do 12 rokov na základnom lôžku - zľava 30 %, dieťa od 12 do 15 rokov na základnom lôžku - zľava 20 %.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...