Vyhľadávanie zájazdov
Kombinácia - Bora Bora Pearl Beach Resort, Bora Bora, Le Meridien - Francúzska Polynézia - Tahiti

Kombinácia - Bora Bora Pearl Beach Resort, Bora Bora, Le Meridien

Francúzska Polynézia » Tahiti

Budapešť, Hotel starstarstarstarstarKombinácia - Bora Bora Pearl Beach Resort, Bora Bora, Le Meridien

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:

Dnes Počasí v Papeete - transparent 26°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Kombinace - Bora Bora Pearl Beach Resort *****, Bora Bora, Le Meridien ****+, Tahiti
Popis zájezdu

V rámci zájazdu prebieha ubytovanie v nasledujúcich hoteloch:
Bora Bora Pearl Beach Resort *****, Bora Bora
Le Meridien ****+, Tahiti

Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Odlet z letiska Viedeň. Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom.

2. deň TAHITI – BORA BORA

Prílet na Tahiti do hlavného mesta Papeete, uvítanie na letisku a transfer do prístavu. Transfer katamaránom (30 min.) na 17 km vzdialený ostrov Moorea, alebo prelet na ostrov Bora Bora s Air Tahiti. Transfer z prístavu do hotela, ubytovanie. Voľno. Vynikajúce podmienky pre potápačov.

3. – 7. deň OSTROV BORA BORA

Raňajky. Pobyt na ostrove Moorea. Vulkanické kopce sú pokryté ananásovými plantážami, mnohými druhmi ovocných stromov a lemované modrými lagúnami s jemným bielym pieskom. Cookova zátoka a Opunohu Bay na severe ostrova sú každoročne veľkou inšpiráciou pre filmárov z celého sveta. Možnosť fakultatívnych výletov – k nezabudnuteľným zážitkom patrí výlet s kŕmením žralokov a rají, plávanie v bazéne s delfínmi či návšteva šou v domorodej dedine Tiki Village spojená s kulinárskym piknikom. Pobyt na ostrove Bora Bora, vzdialenom 240 km severne od Papeete. Voľno na kúpanie, opaľovanie či šnorchlovanie. Tunajšie lagúny sú pre svoju farebnú pestrosť pokladané za jedny z najkrajších na svete, preto tiež každoročne navštevuje Bora Bora rad osobností umeleckého, kultúrneho aj spoločenského života. Možnosť fakultatívnych výletov – k nezabudnuteľným zážitkom patrí výlet s kŕmením žralokov a rají či prehliadka okolo tohto ostrova, ktorý meria po obvode iba 32 km.

8. deň PREJAZD/PRELET DO PAPEETE

Raňajky. Transfer do prístavu a prejazd katamaránom späť na ostrov Tahiti z Moorea, alebo prelet na ostrov Tahiti z Bora Bora. Transfer do hotela, ubytovanie. Voľno na prehliadku hlavného mesta Papeete.

9. deň ODLET DO VIEDNE

Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Viedne.

10. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Viedeň - Papeete - Viedeň lodný lístok Tahiti - Moorea - Tahiti lety Tahiti - Bora Bora - Tahiti všetky transfery 7× nocľah s raňajkami vo Vami vybraných hoteloch asistenciu partnerskej CK

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy - viď cenník kúpeľné poplatky (cca 1,50 EUR/osoba/deň; splatné v hoteli) fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Hotel - Bora Bora Pearl Beach Resort *****, Bora Bora

Popis

luxusný hotelový komplex s 80 bungalovmi sa nachádza na ostrove Motu Tevairoa s výhľadom na lagúnu. Medzi ostrovom a pevninou jazdí zdarma trajekt cez deň každú hodinu

Vybavenie

2 reštaurácie, 2 bary, veľký bazén, tropická záhrada, turistické centrum, zmenáreň, business centrum, obchody, heliport, bazén, vírivka, požičovňa skútrov a automobilov, wellness

Pláž

prekrásna pláž s jemným pieskom priamo pri hoteli

Zábava a šport

aqua aerobik, tenis, bedminton, stolný tenis, minigolf, petanque, centrum vodných športov (kajaky, kanoe, vodné bicykle), tanečné a hudobné predstavenia, tradičná tahitská hostina (len určité dni)

Stravovanie

raňajky formou bufetu, polpenzia / plná penzia za príplatok

Vybavenie izieb

kúpeľňa s WC, fén, SAT-TV, DVD, CD/rádio, klimatizácia, minibar, kávovar, telefón WIFI (za poplatok), trezor

Možnosť ubytovania 2 dospelých osôb a 2 detí.

Hotel - Le Meridien ****+, Tahiti

Popis

hotel se nachází na západním pobřeží ostrova Tahiti,  10 km od letiště a 15 km od centra Papeete

Vybavení

 2 restaurace (tematické tahitské večery), 2 bary, turistické centrum, obchody se suvenýry, směnárna, bazén, pronájem automobilů, wifi internet ve veřejných prostorách

Pláž

privátní pláž s dovezeným jemným bílým pískem

Zábava a sport

 1 tenisový kurt, plážový volejbal, stolní tenis, vodní sporty (šnorchlování, kajak) petanque, taneční a hudební představení (jen některé dny)

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek (možná plná penze včetně občerstvení a neomezené konzumace nealko nápojů a tuzemského piva)

Vybavení pokojů

koupelna se sprchou a WC, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Sat, DVD, CD/rádio, minibar,  fén, telefon, wi-fi/internet (za poplatek)Golfové hřiště ve vzdálenosti 27 km.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.