Vyhľadávanie zájazdov
Maxholidays Stone Palace - Turecko - Turecká riviéra - Side - Colakli

Maxholidays Stone Palace

Turecko » Turecká riviéra » Side » Colakli

, starstarstarstarstar

LM
FM


Maxholidays Stone Palace

Počet termínov:

78 termínov / 63 Last minute / 15 First moment

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Bratislava, Sliač, Košice, Budapešť

Počasie:

Dnes Počasí v Manavgat - transparent 28°C


Názov zájazdu podľa organizátora: STONE PALACE RESORT
Popis
Vzdialenosť od letiska: 45 km

Najbližšie mesto (km): Side (10 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 300 m
Základné informácie
Kvalitný hotel s dobrými službami situovaný v peknej záhrade je vhodný pre všetky vekové kategórie. Pre hostí je pripravených spolu 330 komfortne zariadených izieb v 4-5 poschodových budovách. Nachádza sa tu  7 výťahov, 3 vonkajšie bazény, vnútorný bazén, detský bazén,  2 tobogany, lekár, zdravotná sestra, SPA centrum. K dispozícii je fitnes centrum, obchod so suvenírmi, fotograf, kaderník, čistiareň, WiFi v lobby a izbách (zdarma), internetová kaviareň (za poplatok), herňa, diskotéka, požičovňa motorových vozidiel, konferenčné miestnosti.  
Poloha
Hotel sa nachádza 45 km od medzinárodného letiska Antalya, 10 km od centra mesta Side a 13 km od Manavgatu, centrum mesta Antalya je vzdialené cca 60 km od hotela.
Vybavenie izieb
Štandardná izba má balkón, klimatizáciu, LCD-TV, telefón, trezor (za poplatok), mini bar, kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú aj 3 izby pre hendikepovaných klientov. Upratovanie izieb denne, výmena uterákov každý druhí deň a posteľnej bielizne každý tretí deň. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.  
Pláž
Hotel sa nachádza približne 300 m od krásnej piesočnatej pláže dlhej 150 m s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá, slnečníky, matrace  sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Výmena osušiek je za poplatok.  
Strava
Hlavná reštaurácia s vnútornou i vonkajšou časťou ponúka jedlá miestnej i medzinárodnej kuchyne, hosťom je k dispozícii aj 5 barov - Lobby bar, Beach bar, Amphi Snack bar, Pool bar, Disco bar (spoplatnené nápoje) a 2 a’la carte reštaurácie: turecká a talianska (jedna z reštaurácií 1 krát za pobyt zdarma).
Pre deti
Bez poplatku deti využívajú detský Penguin Kids Club (4-12 rokov), animácie, detský bazén, detské ihrisko, kolotoč, hojdačku, trampolínu. Detská opatrovateľka je za poplatok. Detská postieľka je na vyžiadanie zdarma.
Šport a zábava
Bez poplatku môžete využívať animácie, tenisové  kurty, stolný tenis, mini futbal, šípky, bocciu, plážový volejbal, step aerobik, fitnes centrum, rannú gymnastiku, vodnú gymnastiku. Spoplatnené sú vodné športy na pláži, biliard, osvetlenie tenisových kurtov a zapožičanie tenisovej výbavy.  
Wellness
SPA centrum disponuje saunami a tureckým kúpeľom bez poplatku. Za poplatok sú masáže, ošetrenie pleti, peeling.
Koncept
All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, snacky a večere podávané formou bufetu, nočný bufet, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje, zmrzlinu, pečené zemiaky, pitu, gozleme a pod. Popoludní sa servíruje snack, čaj, káva, zákusky. Mini bar je denne dopĺňaný vodou. Čerstvé ovocné šťavy, importované alkoholické nápoje a špeciálne kávy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.  
Web
Bližšie informácie na: http://www.mholidayhotels.com/

     

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...