Vyhľadávanie zájazdov
Švajčiarsko plnými zmyslami - Švajčiarsko

Švajčiarsko plnými zmyslami

Švajčiarsko

Poznávame Európa katalóg,Švajčiarsko plnými zmyslami

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:Popis

Fridrichshafen s múzeom vzducholodí, Konstanz, kvetinový ostrov Mainau, pobrežie Bodensee, Schaufhausen na Rýne s hrazdenými domami pokrytými freskami, Rýnsky vodopád – najmohutnejší riečny vodopád Európy, romantické mesto Stein am Rhein, St. Gallen - hlavné mesto kantónu s jedinečnou katedrálou, výjazd lanovkou na Santis s výhľadmi na 6 európskych krajín.

Úvod
5-dňový autokarový zájazd
Ubytovanie

3x v hoteli 3*

Stravovanie

3x raňajky

Doprava

Autokar.

Cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, 3x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*, sprievodcu CK. 

Cena nezahŕňa

Vstupy, plavby, lanovky, cestovné poistenie. 

Povinné doplatky


Ostatné doplatky

Za 1/1 izbu 105 EUR, za 3 večere 88 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

Upozornenie
Zmena programu vyhradená.
1. deň

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy cca o 6:00 h), tranzit cez Rakúsko do Nemecka- mesta Fridrichshafen. Ubytovanie, fakultatívne večera. 

2. deň

Raňajky, krátka prehliadka mesta, návšteva múzea vzducholodí, odtiaľ plavba loďou do Kostnice – pešia prehliadka mesta, návšteva kvetinového ostrova Mainau, ktorý sa každý rok od jari do jesene premení na nádherný kvetinový raj. Ubytovanie, fakultatívne večera.

3. deň

Raňajky. Návšteva mesta Schaffhausen, malebného mestečka na rieke Rýn, ktorého domy pokryté freskami predstavujú jedny z najzaujímavejších pamiatok vo Švajčiarsku. Námestie Rauthausplatz obkolesujú domy s maľovanými motívmi korešpondujúcimi s ich menami (Dom u slnka, Dom u červeného vola, ...). Pokračovanie k Rýnskemu vodopádu, ktorého rútiace sa vody vytvárajú ohromujúce predstavenie v podobe dúhou sfarbenej vodnej erupcie. Rýnsky vodopád je najmohutnejším riečnym vodopádom Európy. Možnosť nastúpiť na výletnú loď a plaviť sa priamo pod jeho rozbúrenými vodami. V popoludňajších hodinách prechádzka pre mnohých v najromantickejšom a najkrajšom mestečku pri nemeckých hraniciach, známeho hrazdenými domami a dobovými freskami – Stein am Rhein. Návrat na ubytovanie, fakultatívne večera.

4. deň

Raňajky. Prehliadka prekrásneho historického jadra mesta St. Gallen, pýšiaceho sa mnohými meštianskymi domami s arkádovými oknami. Je aj hlavným mestom rovnomenného kantónu. Návšteva kláštornej knižnice (UNESCO), v popoludňajších hodinách výjazd lanovkou na Säntis do výšky 2 501 m.n.m. s nezabudnuteľnými výhľadmi na šesť európskych krajín. Odchod na Slovensko.

5. deň

Návrat na Slovensko v dopoludňajších hodinách. 

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.