Špeciálna ponuka

SENIOR TRAVEL

Španielsko a Taliansko za výnimočné ceny! Využite seniorskú zľavu a cestujte celoročne na tieto nádherné miesta. Ceny sú udané komplet, nelámte si teda hlavu nad výpočtou celkovej ceny zájazdu, ceny sú naozaj bez príplatkov!! V ponuke taktiež termálny ostrov Ischia v Taliansku, Kampánii s nádherným členitým pobrežím, ale taktiež Španielsko Costa del Sol či Costa de Valencia. Ochutnajte španieske národné jedlo paellu, dajte si vínko zo slnkom zaliatych vínnych plání. Alebo sa poďže zabaviť na ostrov Ibiza. Ostrov je preslávený nielen svetoznámymi diskotékami, ale aj nádhernými plážami s kryštáľovo čistou vodou.

 


KÚPELE

Na Slovensku je približne 1600 minerálnych a termálnych prameňov a 25 kúpeľných miest. Týmto sa Slovensko radí k popredným krajinám kúpeľného cestovného ruchu na svete. Využite aj Vy dostupnosť týchto naších pokladov.  Liečivé vody pomáhajú pri znižovaní hladiny cukru v krvi, pri chorobách dýchacích ciest, pečene a pankreasu, pri akútnych zápaloch dolných močových ciest a pri obličkových kameňoch. Obsviežte sa a načerpajte nové sily vďaka blahodárnym účinkom našich minerálnych vôd. Navštívte kúpele Piešťany s unikátnym sírnym bahnom, ktoré sa nikde inde na svete nevyskytuje, kúpele Dudince, Smrdáky, Nový Smokovec, Rajecké Teplice či Bardejovské kúpele. 

 

 

ZÁBAVNÉ ZÁJAZDY PRE DETI


Viete ako urobíte deťom najväčšiu radosť? Vezmite ich do Disneylandu, kde majú o zábavu postarané. Uvidíte taktiež hlavné mesto Francúzska - Paríž. Zábavný park Disneyland však nie je iba pre deti, niekedy je tam viac dospelých ako detí. Budete sa plaviť loďou, letieť lietadlom, prepadnú Vás piráti, odfotíte sa s Káčerom Donaldom či Shaggym a čakajú na Vás ďalšie z mnohých atrakcií, ktoré Vám pomôžu vrátiť sa do detských čias, keď starosti a povinnosti dospelých boli pre nás nepoznané. Zábavu s Vašimi ratolesťami zažijete aj v Budapešti či v Burgenlande, ktorý je cieľom jedinečných rodinných výletov v blízkosti Neusiedlerského jazera a očarí nielen deti, ale aj dospelých. Na všetkých hrách sa budete aktívne podieľať s vašimi ratolesťami! Šantiť, skúšať, objavovať, blázniť a zabávať sa v rozprávkovom lese, na gazdovskom dvore, na hrade príbehov alebo na dobrodružnom ostrove.

 


POĽSKO

Poznávací zájazd do hlavným mesta Malopoľského vojvodstva luxusným klimatizovaným autobusom + osvedčená kvalita + poľský sprievodca v Oswiencime a slovensky sprievodca počas celého zájazdu. Vstúpime do štátneho múzea bývalého koncentračného tábora – Oswiencim. Spoznáme tretie najväčšie poľské mesto na rieke Visla, Krakow s jeho veľkolepými pamiatkami, ako je tržnica Sukiennica, Mariánsky kostol Nanebovzatia Najsv. Panny Márie, či zámocký kráľovský komplex Wawel. Staré mesto je charakteristické početnými historickými stavbami. Neďaleko Krakowa sa nachádza soľná baňa vo Wieliczke známa kvôli dlhej tradícii s turistickým ruchom.

 ŠPANIELSKO

 Costa del Sol sa nachádza v slnečnej Andalúzii, ktorá je najteplejšou čaťou Španielska a zároveň najnavštevovanejšou turistickou oblasťou krajiny. Široká ponuka športového vyžitia, kultúrne vyžitie, nádhernú prírodu či históriu, tým všetkým ovplýva práve táto oblasť Španielska. Temperament južanov spoznáte aj na Costa Brave v rušných mestách i dedinkách, kde sa zabavíte v množtve nočných klubov, nakúpite v ochodoch a na trhoviskách a do sýtosti sa vybláznite vo vodných parkoch. Pozdĺž celého pobrežia vedie železničná metrodráha. Kulinárske špeciality či sladká sangria len doladia predstavu krásnej dovolenky v tejto časti temperamentného Španielska.

 

 

 

DOBRODRUŽNÉ VÝPRAVY

 

Túlať sa po krajinách, o ktorých ste už toľko počuli, prežiť neopakovateľnú atmosféru v skupinke ľudí radujúcich sa z prírody, voľného priestoru a vzlietavého ducha. Jednoducho postaviť stan a pozorovať nočnú oblohu a cez deň sa túlať a spoznávať najkrajšie lokality v okolí. Pohotoví sprievodcovia, ktorí zodpovedia na Vaše zvedavé otázky, bezproblémový presun autobusmi či trajektmi, trekingové výstupy na najvyššie kopce, rozmanitosť kultúrnych pamiatok, noví priatelia a bezprostrednosť, to všetko hovorí len a len pre poznávací zájazd iného typu, ako ste doposiaľ zvyknutí. Objavujte nové možnosti poznávania a pritom nakoniec objavíte seba a to stojí za to!

 

 

PLAVBY PO MORI

Už ste unavený z klasických dovoleniek? Nebaví Vás cestovať na dovolenku autom, autobusom či lietadlom? Tak pozor, pretože toto sa oplatí zažiť! Plavba po mori so zastávkami Vašich snov. Užívajte si plný komfort, vynikajúcu stravu a drinky, animačné programy, komfortnú kajutu, nádherné výhľady a cíťte sa hoci aj tak romanticky ako Kate Winslet a Leonardo di Caprio pri plavbe do Ameriky. Plavby po európskych moriach, ale aj po strednej Amerike či dokonca okolo sveta. Dobrodružstvo, ktoré prežijete na mori Vám nikto nevezme, NA PALUBU, lebo práve odchádzame z prístavu!